Zajęcia prowadzą:

Katarzyna

Absolwentka uniwersytetu warszawskiego, posiada tytuł magistra pedagogiki ze specjalizacją edukacja wczesnoszkolna. Ukończyła również podyplomowe studia w zakresie terapii pedagogicznej w Instytucie Badań Pedagogicznych w Warszawie. Absolwentka wydziału filologii angielskiej, kierunek nauczycielski. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym jako nauczyciel wychowania przedszkolnego, nauczania początkowego, języka angielskiego i terapeuta dzieci dyslektycznych lub z ryzykiem dysleksji.

Ania

Absolwentka uniwersytetu w Białymstoku oraz uniwersytetu warszawskiego. Ukończyła kurs pierwszej pomocy dla najmłodszych. Od 5 lat pracuje z dziećmi. Posiada doświadczenie pracy w zlobku, przedszkolu oraz odbyła wiele praktyk pracując w klasach I-III

Dorota

Absolwentka pedagogiki specjalnej na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie, terapeuta wczesnego wspomagania rozwoju dziecka. Prowadziła zajęcia twórczego rozwoju dla dzieci w Ośrodku Twórczej Edukacji w Krakowie. Pracowała jako terapeuta w Srodowiskowy Domu Samopomocy prowadząc zajęcia usprawniające dla osób niepełnosprawnych i chorych psychicznie.