Warsztaty metodą Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne


„(…) wszystkie dzieci mają dwie podstawowe potrzeby: potrzebują czuć się we własnym ciele, jak w domu, oraz umieć nawiązywać relacje”
W. Sherborne


W naszym Klubiku rusza cykl warsztatów prowadzonych metodą Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne.

Metoda ta opiera się na wczesnodziecięcych zabawach ruchowych dzieci. Głównym jej założeniem jest rozwijanie świadomości własnego ciała za pomocą ruchu i przestrzeni.
Metoda wpływa pozytywnie na sprawność ruchową, umiejętność dzielenia przestrzeni z innymi osobami oraz nawiązywanie z nimi bliskiego kontaktu. Uczestnictwo w zajęciach Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne wpływa stymulująco na rozwój emocjonalny, społeczny oraz poznawczy dziecka.

Na spotkania zapraszamy rodziców z dziećmi. Podczas spotkań nauczycie się Państwo wielu ćwiczeń, które powtarzane wspólnie z dzieckiem w domu wspomogą jego prawidłowy rozwój i wpłyną pozytywnie na Państwa relacje z dzieckiem.

Pierwsze warsztaty odbędą się 16/02 godz. 15.00-16.00

Zapraszamy dzieci w wieku od 2 do 7 lat.
Zgłoszenia prosimy przesyłać na e-mail: klubiksztokholm1@gmail.com lub w wiadomości.


Uczestników prosimy o zabranie ze sobą wygodnego stroju.

Serdecznie zapraszamy!